fbpx
Korraldaja FBI ConcertClub
2873BRITI LAULJA TOM ODELL ESMAKORDSELT EESTIS!
17.03.2017
19:00 - 23:00
Osta pilet
49.00 - 59.00

TOM ODELL KONCERT

17. märtsil esineb Kultuurikatlas Briti laulja Tom Odell. Kontsert leiab aset muusiku Euroopa turnee “Wrong Crowd Tour” raames.

Müügil VAID 1299 piletit!

Tom Odell on Briti muusikasensatsioon, superhiti “Another Love” autor, suurte festivalide Glastonbury ja Sziget lemmik ning menuka BRIT Awardsi omanik. 26-aastane Odell on jõudnud juba avaldada kaks väga edukat stuudioalbumit, viimane neist “Wrong Crowd” nägi ilmavalgust suvel 2016. Kauamängiva kaasprodutsendiks on Jim Abbiss, kes on töötanud muuhulgas Adele’i, Arctic Monkeys ja Kasabiani albumite kallal.

Tom on öelnud, et tema laulusõnad on innustatud suutmatusest hoida kellegagi suhet kauem kui kuus kuud. “Leian, et olles aus ja rääkides omaenda kogemustest, kirjutan palju paremad laulud. Vahel võib see muutuda veidi imelikuks, kui sõbrad või tüdruksõbrad saavad aru, et minu lood räägivad neist. Aga tõeliselt imeline on see, kui saad sellega lihtsat viisi läbi. Ma arvan, et nad kutsuvad seda kunstipäraseks loaks.”

Odell kasvas üles kuulates Elton Johni, ning üks esimesi albumeid tema plaadimängijas oli “Goodbye Yellow Brick Road” (1973). Tomi enda sõnul on tema loomingut mõjutanud nii David Bowie, Jeff Buckley, Bob Dylan, Leonard Cohen, Billy Joel, Tom Waits kui Rodriguez ja Bruce Sprigsteen.

Ajakiri Vogue nimetab Tom Odelli ka moetööstuse lemmik klaverimeheks – Odelli muusikat on kasutatud näiteks ka arvukatel Burberry moešõudel.

Uue albumi toetuseks siirdub laulja Euroopa turneele, mille raames külastab esmakordselt ka Eestit.

Vanusepiirangut pole.

Uksed avatakse 19:00
Ürituse täpne ajakava avaldatakse hiljem

NB! Igal sisenejal peab olema kehtiv pilet, ka sülelapsel.

Ligipääs ratastooliga on olemas. Soodustusi ei ole.

Piletid kontserdile müügis alates 2. detsembrist Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Statoili teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.